Kelowna a zabydlení v Revelstoku

Když jsme plánovali náš začátek v Kanadě, věděli jsme, že zůstaneme nějaký čas ve Vancouveru. Podívat se po autě, užít si trochu zábavičky a pak se pomalu odebrat do Revelstoku. Nijak ohraničené jsme to neměli. Ale nejlepší je stejně neplánovat že?

 chcete vědět víc?

Vancouver baby!

Týden jsem strávila ve Vancouveru sama jenom s našimi hostiteli - Tomem a Zuzkou, protože Jaroslav byl fotit v Utahu. Nicméně byl v poušti v hicu, takže mě to ani nemrzelo a užívala jsem si krásného kanadského podzimu!

 chcete vědět víc?

Páteční novinky 7.

Je načase, abych se vrátila i k pravidelné rubrice a už se nevymlouvala na stěhovací šílenství. Protože teď mám vlastně docela klid a není tudíž důvod k další zahálce!

 chcete vědět víc?

První dny v Kanadě

Jsme tady teprve tři dny a já už mám pocit, tak přinejmenším týdne. Byly to totiž pořádně nadupané tři dny a spolu s časovým posunem mi to udělalo ve vnímání času trochu bordel vážení.

 chcete vědět víc?

5 věcí, které jsem přenesla ze školy do života

Během mého studia nutriční terapie se mě mnoho lidí zeptalo, jestli ty všechny věci co nás učí a co vím okolo nějak ovlivňují mě samotnou ve výběru potravin. Jestli je něco, co už si s chutí nedám nebo naopak zařazuji nazpět do jídelníčku. No samozřejmě, že ano! A nebylo to jenom během školy, ale ještě ve větší míře teď, po absolvování.

 chcete vědět víc?

Loučíme se!

Už to máme za pár. Ani to číslo nechci říkat ani na něj pomyslet, protože je to míň než měla Lucie nálepek před prvním dnem školy!

 chcete vědět víc?

Páteční novinky 6.

Chtělo by to asi větší osvětu u nenasycených tuků jako správné alternativy k nasyceným tukům, dále se podíváme na Pancake Art, zajímavosti a hrozby ze slazených nápojů  a také na mýtus o nezamražování již rozmrazených potravin!

 chcete vědět víc?

Páteční novinky 5.

Sice máme pondělí, ale já mám tady ještě rest z pátku. Sešlo se toho minulý týden nějak moc, o víkendu svatba, která byla jedna velká párty, takže s černým svědomím přicházím v pondělí.

 chcete vědět víc?

30 dní do odletu!

Letí to jako blázen! Mám pocit, jako bych minulý příspěvek psala tak předevčírem. Co jsme zařídili nového k našemu pobytu v Kanadě?

 chcete vědět víc?

Páteční novinky 4.

Co byste řekli na tiskárnu co vám vytiskne doma bonbony nebo na nealkoholický Guinness? To, a ještě další novinky najdete níž. Hezký pátek všem!

 chcete vědět víc?