Co chci stihnout do 30!

Co chci stihnout do 30!

Tento seznam mě napadl vytvořit už dávněji a ještě více mě postrčil článek u Lucky na blogu. Ale nějak jsem nemohla pořád vymyslet více než dvě položky, které by v seznamu byly. Nicméně jsem si řekla, že je to jedno, a že právě při psaní mě něco napadne. A když to pak upravím nebo smažu? To je přece fuk.

1. Jet do Kanady.

Žádná dovolená na měsíc. Chci tam chvíli žít, pracovat a užívat si "working holiday". Co jiného je lepší volbou na cestě ze studentského "holiday" do "working" dospěláckého života?

2. Naučit se dobře řídit auto.

A to tak, že nebudu mít šimrání v břiše, když pojedu přes den, kdy je i provoz. Když napadne sníh. Když bude jenom pidi místo na zaparkování. Když někoho povezu. Když se budu rozjíždět do kopce. Když budu najíždět na loď. Když budu muset rychle někoho předjet.

3. Umět (skvěle) lyžovat.

Už jsem se dostala od "šourání" k pěknému oblouku! Ale chci se nebát jezdit do lesa. Do hlubokého sněhu. A hlavně - mít z toho požitek.

4. Dělat jenom věci co mě baví.

Jedno z nejpěknějších přání k narozeninám co jsem dostala znělo nějak takto: Nesnaž se zavděčit všem, nebo skončíš jako ten největší idiot a blbec ty. A dost se to kryje s nadpisem, protože se často dostanu do situace, kdy chci všem vyhovět, se všemi se sejít, až z toho vlastně nemám radost, protože jsem potom za blbce.

5. Navštívit následující:

Srí Lanka, Bali, Island, Lofoty, Aljaška, New York, San Francisco

6. Mít hezkou bylinkovou zahrádku, která nechcípne.

Spousta lidí co mě zná (hlavně Jari) ví, že prostě to s těm bylinkama nějak neumím. I když se snažím, přijde víkend, kdy jedu pryč nebo jsem líná nebo se nestane vůbec nic zvlášntího a ony stejně chcípnou. 

7. Studovat v zahraničí.

Jo spokojím se i s nějakým kurzem. Ale Master in Science je prostě cíl.

8. Udělat si barmanský kurz

Je to docela srandovní, ale mám to v plánu na mateřskou. Je to prostě okouzlující záležitost. A dobře to chutná. A dá se míchat i nealko. To v případě té mateřské.