Mezitím v Revelstoku

Mezitím v Revelstoku

Sezóna začíná až za tři týdny. Práce tak moc není. Teda je to spíš hledání práce, ať už té co nás bude živit nebo té každodenní, aby nás nesežrala nuda. Co tak teda mezitím děláme?

Nemáme auto, takže o žádných velkých výletech se nedá moc mluvit. Taky hodně prší, což vás od vytáhnutí pat z baráku dost odradí. Vlastně se odvážíte jít do nejbližšího obchodu nakoupit nutné potraviny a do Liquor storu nějaké to pivo. Pokud jsme však vyrazili někam ven, byla to fakt nádhera. Revelstoke leží v údolí, které ze všech stran obklopují hory. Takže když zmizí mlha, nevíte kam se dřív dívat. 

Zatímco v ČR padají teplotní rekordy, nám tady už ve městě nasněžil i první sníh. O horách ani nemluvně. Takže třeba Jaroslav už byl dvakrát venku na prkně. Šťastlivec jeden. Já už jsem učinila první krok k tomu, abych mohla jít taky a na velkém výprodeji jsem si koupila lyže! 

Taky už máme vydělané první dolary. Já jsem dostala práci v motelu. Stále ale doufám v nějakou kavárnu, přecejenom u stlaní postelí si moc s nikým nepopovídáte, nové zkušenosti taky moc nezískáte. Je ale fajn sledovat, jak jsou tady všichni "na stejné vlně". Přijeli sem z jednoho prostého důvodu - zima a ježdění. Tak snad se nám to tady všem splní a očekávání se naplní! 

A mezitím všechno a všechny poznáváme a na všechno to velké se připravujeme.