Hormony, maso a regulace

Představy masa nacpaného hormonama se šíří světem jako infekce už nějakou dobu. Příběhy o holčičkách, co jim předčasně vyrostla prsa po konzumaci kuřat jsem slyšela několikrát. Obzvlášťě za poslední dobu, tak mi to nedalo a chtěla jsem své odmítavé pohledy podpořit i zdroji. Tady je máte.

 chcete vědět víc?

První návštěva Rocky Mountains

Kamarádi potřebovali odvést na letiště do Calgary, tak jsme to spojili rovnou s výletem tak na tři až čtyři dny se zastávkama v Rocky Mountains a bylo to boží. Až na to Calgary.

 chcete vědět víc?

Páteční novinky 12.

A po několika pátcích jsem zase posbírala veškerou motivaci co jsem měla a napsala Páteční novinky. Dneska je to takový mišmaš všeho zakončený kvízem, který si určitě udělejte!

 chcete vědět víc?

Nějaký ten výlet

Nemůže to být pořád jenom o lyžování. O práci a o lyžování. Mně už to trochu lezlo na mozek a bylo nutné tyto aktivity namixovat s nějakým tím výletem!

 chcete vědět víc?

Páteční novinky 11.

Dnes mnohem víc o cukrech, ale také o aplikacích, které pomáhají zjistit složení pokrmu.

 chcete vědět víc?

Hegelova idea

Pokaždé, když jdu z extrému do extrému a pak se to nějak ustálí do (relativní) spokojenosti, vzpomenu si na hodiny filozofie a na Hegela a jeho absolutní idealismus. 

 chcete vědět víc?

Kdo hledá najde

...alespoň se to tak říká a snad i plní! Ale některé věci potřebují svůj čas a nemůžete je všechny potkat v prvním týdnu svého nového života.

 chcete vědět víc?

Páteční novinky 10.

Desátý díl máme tady a co v něm? Přečtěte si něco o nutnosti snídaně, o tom, jestli umělá sladidla pomáhají v kontrole tělesné hmotnosti, že se vyvíjí vakcína "na cholesterol" nebo mrkněte na video o ingrediencích. 

 chcete vědět víc?

Mezitím v Revelstoku

Sezóna začíná až za tři týdny. Práce tak moc není. Teda je to spíš hledání práce, ať už té co nás bude živit nebo té každodenní, aby nás nesežrala nuda. Co tak teda mezitím děláme?

 chcete vědět víc?

Páteční novinky 9.

Světový den diabetu za rohem, chystáte se na pochod? Dále dojemná zpověď kluka s Crohnovou nemocí a nějaké tipy na láhve na vodu. A ještě něco víc!

 chcete vědět víc?