Páteční novinky 12.

A po několika pátcích jsem zase posbírala veškerou motivaci co jsem měla a napsala Páteční novinky. Dneska je to takový mišmaš všeho zakončený kvízem, který si určitě udělejte!

 chcete vědět víc?

Nějaký ten výlet

Nemůže to být pořád jenom o lyžování. O práci a o lyžování. Mně už to trochu lezlo na mozek a bylo nutné tyto aktivity namixovat s nějakým tím výletem!

 chcete vědět víc?

Páteční novinky 11.

Dnes mnohem víc o cukrech, ale také o aplikacích, které pomáhají zjistit složení pokrmu.

 chcete vědět víc?

Hegelova idea

Pokaždé, když jdu z extrému do extrému a pak se to nějak ustálí do (relativní) spokojenosti, vzpomenu si na hodiny filozofie a na Hegela a jeho absolutní idealismus. 

 chcete vědět víc?

Kdo hledá najde

...alespoň se to tak říká a snad i plní! Ale některé věci potřebují svůj čas a nemůžete je všechny potkat v prvním týdnu svého nového života.

 chcete vědět víc?

Páteční novinky 10.

Desátý díl máme tady a co v něm? Přečtěte si něco o nutnosti snídaně, o tom, jestli umělá sladidla pomáhají v kontrole tělesné hmotnosti, že se vyvíjí vakcína "na cholesterol" nebo mrkněte na video o ingrediencích. 

 chcete vědět víc?

Mezitím v Revelstoku

Sezóna začíná až za tři týdny. Práce tak moc není. Teda je to spíš hledání práce, ať už té co nás bude živit nebo té každodenní, aby nás nesežrala nuda. Co tak teda mezitím děláme?

 chcete vědět víc?

Páteční novinky 9.

Světový den diabetu za rohem, chystáte se na pochod? Dále dojemná zpověď kluka s Crohnovou nemocí a nějaké tipy na láhve na vodu. A ještě něco víc!

 chcete vědět víc?

Halloween!

V ČR jsem často zažila krčení nosu nad americkými svátky, jako sv. Valentýn nebo Halloween. Minulý rok byla super párty u mých kamarádek v Brně, ale nějak jsem se nehecla a šla za banán. Nic strašidelného ani důmyslného.

 chcete vědět víc?

Páteční novinky 8.

Tento týden je jasným hitem maso a sladkosti. WHO totiž zařadila zpracované maso mezi prokázané karcinogeny a blíží se nám Halloween, který zaplavuje svět sladkostmi. I když se České republiky tento svátek až tolik netýká, tipy se mohou hodit do každé situace! 

 chcete vědět víc?