Páteční novinky 6.

Chtělo by to asi větší osvětu u nenasycených tuků jako správné alternativy k nasyceným tukům, dále se podíváme na Pancake Art, zajímavosti a hrozby ze slazených nápojů  a také na mýtus o nezamražování již rozmrazených potravin!

 chcete vědět víc?

Páteční novinky 5.

Sice máme pondělí, ale já mám tady ještě rest z pátku. Sešlo se toho minulý týden nějak moc, o víkendu svatba, která byla jedna velká párty, takže s černým svědomím přicházím v pondělí.

 chcete vědět víc?

30 dní do odletu!

Letí to jako blázen! Mám pocit, jako bych minulý příspěvek psala tak předevčírem. Co jsme zařídili nového k našemu pobytu v Kanadě?

 chcete vědět víc?

Páteční novinky 4.

Co byste řekli na tiskárnu co vám vytiskne doma bonbony nebo na nealkoholický Guinness? To, a ještě další novinky najdete níž. Hezký pátek všem!

 chcete vědět víc?

Co mám na Brně nejradši

Prvně jsem myslela, že napíšu článek jako Brno! Velkolepý, plný dojmů, fotek, vzpomínek, upomínek, kaváren, malých pivovarů, tvarůžkových chlebů a nakládaných hermelínů. Který by se obsahem vyrovnal přinejmenším životopisu Ensteina, tipově USE-it mapě a vtipností scénkám z TopGearu. Jako přípravu jsem si trošku "zabrainstormovala" do diáře a pak mě napadlo, že takhle podobně celou tu brněnskou záležitost pojmu.

 chcete vědět víc?

Páteční novinky 3.

Zdravím vás opět v pátek s novinkami ze světa výživy, jídla a potravinářského průmyslu! Už jste slyšeli o A1 a A2 mléku? Nebo o tom, jak Burger King udělal "smírčí" krok k McDonald's?

 chcete vědět víc?

Páteční novinky 2.

Je pátek a jsou tady (už) podruhé zprávy z tohoto týdne. Sestra mi říkala, že by uvítala nějaký můj názor nebo zhodnocení ke každé zprávě, takže jsem je tentokrát vylepšila a máte to tam!

 chcete vědět víc?

50 dní do odletu!

Ráda si odškrtávám dny, když se na něco těším a vzhledem k tomu, že vynalezli adventní kalendáře, dělá to radost asi spoustě lidem. Jelikož do článků o Kanadě (až tam budeme) zbývá ještě 50 dní, proč je neodpočítávat rovnou po desítkách tady alepsoň virutálně!

 chcete vědět víc?

Páteční novinky 1.

Celý týden jsem sledovala různé zdroje, abych pro vás vybrala na pátek souhrn toho, co mě zaujalo ze světa výživy. Doufám, že se budeme takto setkávat pravidelně a já budu moct rozšířit obzory sobě i vám!

 chcete vědět víc?

Začalo to Norskem, a bude pokračovat Kanadou!

Už dřív jsem neznačila, že chystáme s mým Jardou cestu daleko za oceán. Daleko do Kanady! A ne jen tak cestu. Myslím, že v případě roku se už dá mluvit o stěhování, co?

 chcete vědět víc?