Mezitím v Revelstoku

Sezóna začíná až za tři týdny. Práce tak moc není. Teda je to spíš hledání práce, ať už té co nás bude živit nebo té každodenní, aby nás nesežrala nuda. Co tak teda mezitím děláme?

 chcete vědět víc?

Páteční novinky 9.

Světový den diabetu za rohem, chystáte se na pochod? Dále dojemná zpověď kluka s Crohnovou nemocí a nějaké tipy na láhve na vodu. A ještě něco víc!

 chcete vědět víc?

Halloween!

V ČR jsem často zažila krčení nosu nad americkými svátky, jako sv. Valentýn nebo Halloween. Minulý rok byla super párty u mých kamarádek v Brně, ale nějak jsem se nehecla a šla za banán. Nic strašidelného ani důmyslného.

 chcete vědět víc?

Páteční novinky 8.

Tento týden je jasným hitem maso a sladkosti. WHO totiž zařadila zpracované maso mezi prokázané karcinogeny a blíží se nám Halloween, který zaplavuje svět sladkostmi. I když se České republiky tento svátek až tolik netýká, tipy se mohou hodit do každé situace! 

 chcete vědět víc?

Kelowna a zabydlení v Revelstoku

Když jsme plánovali náš začátek v Kanadě, věděli jsme, že zůstaneme nějaký čas ve Vancouveru. Podívat se po autě, užít si trochu zábavičky a pak se pomalu odebrat do Revelstoku. Nijak ohraničené jsme to neměli. Ale nejlepší je stejně neplánovat že?

 chcete vědět víc?

Vancouver baby!

Týden jsem strávila ve Vancouveru sama jenom s našimi hostiteli - Tomem a Zuzkou, protože Jaroslav byl fotit v Utahu. Nicméně byl v poušti v hicu, takže mě to ani nemrzelo a užívala jsem si krásného kanadského podzimu!

 chcete vědět víc?

Páteční novinky 7.

Je načase, abych se vrátila i k pravidelné rubrice a už se nevymlouvala na stěhovací šílenství. Protože teď mám vlastně docela klid a není tudíž důvod k další zahálce!

 chcete vědět víc?

První dny v Kanadě

Jsme tady teprve tři dny a já už mám pocit, tak přinejmenším týdne. Byly to totiž pořádně nadupané tři dny a spolu s časovým posunem mi to udělalo ve vnímání času trochu bordel vážení.

 chcete vědět víc?

5 věcí, které jsem přenesla ze školy do života

Během mého studia nutriční terapie se mě mnoho lidí zeptalo, jestli ty všechny věci co nás učí a co vím okolo nějak ovlivňují mě samotnou ve výběru potravin. Jestli je něco, co už si s chutí nedám nebo naopak zařazuji nazpět do jídelníčku. No samozřejmě, že ano! A nebylo to jenom během školy, ale ještě ve větší míře teď, po absolvování.

 chcete vědět víc?

Loučíme se!

Už to máme za pár. Ani to číslo nechci říkat ani na něj pomyslet, protože je to míň než měla Lucie nálepek před prvním dnem školy!

 chcete vědět víc?