Jak jsem jela na třešně

a skončila na vinici. Ještě než se dostanu k těm samotným třešním, vrátím se trochu do minulosti. Ono je to totiž důležité vzhledem k pozdějšímu kontextu a uzavření kruhu. Však uvidíte! 

 chcete vědět víc?

Hezky si to shrňme!

Za pár dní to bude přesně půl rok, co jsme odjeli s Jaroslavem do Kanady. A taky oficiální konec zimní sezóny, kdy spousta lidí odjíždí rozdávat dobrou náladu zase jinam a tady bude chvíli mrtvé období. Tak si to hezky shrňme!

 chcete vědět víc?

Hormony, maso a regulace

Představy masa nacpaného hormonama se šíří světem jako infekce už nějakou dobu. Příběhy o holčičkách, co jim předčasně vyrostla prsa po konzumaci kuřat jsem slyšela několikrát. Obzvlášťě za poslední dobu, tak mi to nedalo a chtěla jsem své odmítavé pohledy podpořit i zdroji. Tady je máte.

 chcete vědět víc?

První návštěva Rocky Mountains

Kamarádi potřebovali odvést na letiště do Calgary, tak jsme to spojili rovnou s výletem tak na tři až čtyři dny se zastávkama v Rocky Mountains a bylo to boží. Až na to Calgary.

 chcete vědět víc?

Páteční novinky 12.

A po několika pátcích jsem zase posbírala veškerou motivaci co jsem měla a napsala Páteční novinky. Dneska je to takový mišmaš všeho zakončený kvízem, který si určitě udělejte!

 chcete vědět víc?

Nějaký ten výlet

Nemůže to být pořád jenom o lyžování. O práci a o lyžování. Mně už to trochu lezlo na mozek a bylo nutné tyto aktivity namixovat s nějakým tím výletem!

 chcete vědět víc?

Páteční novinky 11.

Dnes mnohem víc o cukrech, ale také o aplikacích, které pomáhají zjistit složení pokrmu.

 chcete vědět víc?

Hegelova idea

Pokaždé, když jdu z extrému do extrému a pak se to nějak ustálí do (relativní) spokojenosti, vzpomenu si na hodiny filozofie a na Hegela a jeho absolutní idealismus. 

 chcete vědět víc?

Kdo hledá najde

...alespoň se to tak říká a snad i plní! Ale některé věci potřebují svůj čas a nemůžete je všechny potkat v prvním týdnu svého nového života.

 chcete vědět víc?

Páteční novinky 10.

Desátý díl máme tady a co v něm? Přečtěte si něco o nutnosti snídaně, o tom, jestli umělá sladidla pomáhají v kontrole tělesné hmotnosti, že se vyvíjí vakcína "na cholesterol" nebo mrkněte na video o ingrediencích. 

 chcete vědět víc?